Türkiye Finans Çalışma Saatleri

Türkiye Finans Çalışma Saatleri

Türkiye Finans Katılım Bankası Çalışma Saatleri. Türkiye finans katılım bankası yüzde yüz sermaye ile kurulan köklü bilgi birikimi ve deneyimi olan katılım bankasıdır. Anadolu finans ve Family finansın birleşmesi ile 2005 yılında bankacılık hizmeti sunmaya başlamıştır. Faizsiz bankacılık sistemi ile muhafazakar kesimin her zaman tercih ettiği bankalardan biridir.

Faizsiz bankacılığın öncülerinden biri olarak Türkiye finans müşterilerine teknolojik alt yapısı, yazılım alt yapısı, iş süreçleri, hizmet yaklaşımı ve sürekli gelişim odaklı faaliyetlerini sürdürmeye devam etmektedir. İslam dininde ticaret ve bu ticaretten elde edilen karlar ile faaliyetlerini sürdürmektedir. Türkiye finans katılım bankacılığı ile finansman talebinde bulunan müşteriler bir mal alacağı zaman banka bu malı vekaletle üzerine alır ve müşterisine kar zara oranları ile vadeli böler. Bu ticaret ile elde edilen kar katılma hesapları ile paylaşılır.

Türkiye finansın çalıştığı bu sistem ile dünya üzerinde 100’ün üzerinde banka bu sistemleri kullanmaktadır. Müslüman olmayan çoğu ülkedeki bankalar bu sistemleri kullanmaktadır. Citibank, Unionbank os switzerland, goldman sachs gibi dünyanın en büyük bankları da kendi içlerinde bu sistem ile çalışan faizsiz sistemler kullanmaktadır.

Türkiye Finans Katılım Bankası Çalışma Saatleri

Türkiye Finans Çalışma Saatleri
Türkiye Finans Çalışma Saatleri

Türkiye finans genel müdürlük ve şubelerin çalışma saatleri değişmiştir. Hafta içi genel müdürlük çalışma saatleri 08:00 – 17:00 arasında hizmet verirken şubeleri 08:30 – 17:00 arasında müşterilerine hizmet vermektedir.

Türkiye Finans Katılım Bankası Cumartesi Pazar Açık mı?

Türkiye finans cumartesi ve Pazar günleri diğer bankalar gibi hizmet vermemektedir. Şube ve genel müdürlükler sadece hafta içi hizmet vermektedirler.

Türkiye Finans Katılım Bankası ATM’ler Hafta içi Çalışıyor mu?

Türkiye finans katılım bankasının Türkiye’deki tüm ATM’leri müşterileri için hafta içi 7/24 hizmet vermektedir. Her hangi bir aksaklık olmadığı sürece gece gündüz tüm saatler arasında bankacılık işlemleri, para çekme  ve yatırma gibi tüm işlemleri yapabilirsiniz.

Türkiye Finans Katılım Bankası ATM’ler Cumartesi Pazar Çalışıyor mu?

Türkiye Finans tüm ATM’leri hafta içi olduğu gibi hafta sonu da 7/24 müşterilerine tüm işlemleri için hizmet vermektedir. Cumartesi ve Pazar günleri müşterilerine hizmet vermektedir.

Türkiye Finans Katılım Bankası Çalışanları için Çalışma Saatleri

Türkiye finans çalışanları şubede çalışanlar ve genel müdürlükte çalışanlar için farklıdır. Şubede çalışan personel 08:30 – 17:00 arasında çalışırken genel müdürlük personeli ise 08:00 – 17:00 arasında çalışmaktadır.

Türkiye Finans Katılım Bankası Hafta Resmi Tatillerde Açık mı?

Türkiye finans diğer tüm bankalar gibi resmi tüm tatillerde müşterilerine hizmet vermemektedir.

Türkiye Finans Katılım Bankası Hafta Bayramlarda Açık mı?

Dini tüm bayramlarda da müşterilerine hizmet vermeyen bankada işlemleriniz için ATM’leri kullanmalısınız.

Türkiye Finans Katılım Bankası Hafta Açılış ve Kapanış Saatleri

Açılış saati: 08:30

Kapanış Saati : 17:00

By admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir