Maximum Taksitli Nakit Avans

Maximum Taksitli Nakit Avans. Ülkemizde bulunan bütün bankaların sunduğu gibi İş Bankası’nın da müşterileri için sunduğu kredi kartı ürünleri bulunmaktadır. Hayatın dönem dönem her anlamında maddi ihtiyaçların olduğu zamanlarda nakit para bulunmadığı zamanlarda ise kredi kartı gibi büyük bir yardımcı kontrolümüz dâhilinde desteğini sağlıyor. İnsanların bu ihtiyaçları genel anlamda; alışveriş yapmak, fatura ödemek veya nakit ihtiyacı doğduğu zamanlarda kredi kartından nakit avans çekmek yönünde olabilmektedir. İş Bankası’nın müşterilerine sunduğu kredi kartının adı İşbank Maximum kredi kartı olmaktadır.

Birçok bankanın kredi kartı ürünlerinde bulunmayan bir özelliği de taksitli nakit avans çekebilme imkânını da müşterilerine sunabiliyor olmasıdır. Bu şekilde çok düşük faiz oranları dâhilinde İş Bankası Maximum kredi kartı ile nakit avans çekilerek taksite bağlanılabilir ve müşterilerin bütçesini ve ödemesini zorlaştırmadan avans ihtiyacı sağlanmış olur.

Maximum Taksitli Nakit Avans Çekerken Adımlar

Maximum Taksitli Nakit Avans
Maximum Taksitli Nakit Avans

İş Bankası Maximum Kart, nakit avans çekimlerinde KKDF ve BSMV haricinde %2,02 oranlarında faiz uygulayarak, çekilmiş olan miktara göre ise 9 aya kadar taksit yapabilme imkânı sunar. Müşterilerin taksitli nakit avans ihtiyaçları doğduğu zaman ise İşbank bankamatiklerini kullanmaları yeterli olacaktır. Bunu yaparken ise, İşbank bankamatiğinde taksitli nakit avans yazan ekrana girerek, çekmek istenilen tutar yazılır. Ardından yazılan taksit seçeneği tutarından sonra da para çekimi gerçekleşmektedir.

Maximum kredi kartı üzerinden nakit avans çekebilmenin bir diğer yolu ise internet şubeciliğinden yararlanmaktır. Müşteri numaranız ve internet bankacılığı şifresi ile giriş yapıldığında, kredi kartı işlemleri menüsünden nakit avans çekme bölümüne girilmesi gerekir. Ardından çekilecek olan miktar ve taksit seçeneği belirlenerek, paranın hangi hesaba aktarılacağı da mutlaka belirtilmelidir.

Nakit avans çekmek için bir diğer yöntem ise telefon bankacılığı olmaktadır. Taksitli veya taksitsiz nakit avans ihtiyaçlarınız olduğu zaman 0850 724 0 724 numaralı İş Bankası müşteri hizmetleri numarasından da müşteri temsilcisi ile görüşerek nakit avans talebini belirtebilirsiniz. Bunun dâhilinde yine nakit avansınızın aktarılacağı hesabı da mutlaka belirtmeniz gerekmektedir.

By admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir