İNG Bank 3 Ay Ertelemeli Düğün Kredisi

İNG Bank 3 Ay Ertelemeli Düğün Kredisi. Günümüzde bankalar müşterileri için ve kendi aralarındaki rekabetler için çeşitli ihtiyaçlara kredi imkanları sunmaya başlamışlardır. Özellikle de yeni evlenecek olan çiftlerin ev kurmalarında en çok ihtiyaçları olan nakit ihtiyaçlarını karşılamak için çeşitli bankalar kredi imkanları hazırlamışlardır. Bu da yeni evlenecek çiftler için sevindirici bir haber olmuştur.

Özellikle de yeni evlenecekler için çeşitli bankalar kredi vermiş olsalar da ertelemeli olarak yapılmış ING bank 3 ay ertelemeli düğün kredisi imkanını da sunarak ihtiyaç kredisi hazırlamışlardır.

ING bankın sağlamış oldukları bu kredilerden yararlanmak için öncelikle banka şubelerine giderek ya da bankaların web adreslerinden de başvurularını yapabilirler. ING bank 3 ay ertelemeli düğün kredisinin rabet görmesinin sebebi ise ödemenin 3 ay sonrasında başlıyor olmasıdır. Bu sayede çiftler evlendikten sonra kendi imkanlarını ayarlayarak kredilerini ödemeye başlayacaklardır. Faiz oranı da uygulanan kredinin diğer bankalardan farkla daha az faiz oranı uygulanmaktadır.

Ne Kadar Kredi Alınabilir?

İNG Bank 3 Ay Ertelemeli Düğün Kredisi
İNG Bank 3 Ay Ertelemeli Düğün Kredisi

İhtiyaçlarınız için bankaların kredi notunuza göre size sunmuş oldukları nakit miktarlarınız bulunmaktadır. Sizin de kredi notunuz yüksek ise bu kredilerden en iyi şekilde faydalanabilirsiniz. Ödemesi 3 ay ileriye alınmış olan kredileriniz olsa da bu kredileri ertelemeden de ödemeye ilk aydan sizin tercihiniz olarak başlayabilirisiniz

Evlilik için kredi başvurusunda bulunduysanız öncelikle kredi notunuz da hesaba katılarak size gerekecek ihtiyacın karşılanıp karşılanamayacağı belirlenir. Uygun şartları taşıdığınız tespit edildiğinde banka tarafından size 3.000 TL ve 100.000 TL arasında değişen ihtiyaç krediniz verilir. Ertelemeli krediniz de herhangi bir faiz oranı uygulanmadığından  ING bankın bu kredisi çokça tercih edilmektedir.

ING Bank 3 Ay Ertelemeli Düğün Kredisi

Bankalar arasındaki rekabet sayesinde ortaya çıkan bu kredi dalından farklı krediler de mevcuttur. Özellikle düğün kredisinin yanı sıra ev kredisi ve taşıt kredilerine de çokça rağbet edilmektedir. Çünkü, evlilik sırasındaki masraflar, kişilerin kendi çabaları ile giderilebilecek boyutlarda olsa da, konut alma gibi işlemlerde çok daha yüksek miktarlarda birikim söz konusu olmaktadır. Bu konular ise yalnızca bankalardan alınabilecek krediler ile mümkün olacaktır. Eğer sizler de düğün ve düğün sonrasında nakit ihtiyaçlarınızı gidermenin yollarını arıyorsanız, ING Bank şubelerine giderek bilgi alabilirsiniz.

By admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir