Findeks Takipçi Nedir

Findeks Takipçi Nedir? İnternet üzerinden uluşmak istediğimiz bilgilere erişebiliyoruz. Fakat art niyetli kişilerin kurmuş oldukları firma ve güvenilir bilgi adı altında, şahıslara ait bilgiler saklanmakta ve o isimler üzerinden legal yollarla işlem yapılmaktadır. Tabi bu da mağdur olan kişiler için istenmeyecek olumsuzluklara yol açar. Durum böyle olunca bazı özel ve kişisel bilgilerin internet üzerinde paylaşılmasını istemezler. Findeks takipçi hizmeti ile bu kişi ve firmalara ait olan bilgilerin sürekli olarak takip edilmesi ve güvenilir bir şekilde kontrol altında tutulması sağlanmaktadır. Peki, tam olarak Findeks Takipçi Nedir? Bu takip sistemi ile neler yapılır? Gibi sorulara bu yazımızda cevap arayacağız.

Foreks Takipçi Hizmeti, tarama işlemini tüm dünyada gerçekleştirmektedir. Ayrıca Dark Web adı verilen ve normal şartlarda ulaşma imkânı olmayan ve bilgilerin satılabildiği ortamları/listeleri de taramaktadır. Findeks İzleme Hizmeti sayesinde,  ekonomik alandaki bilgilerinizin kontrol ve analiz bilgilerine tek bir ekrandan erişmenizi sağlayan bir hizmet vermektedir. Tüm bankalarda kayıtlı bulunan her türlü tüketici kredisi, kredi kart hareketliliği, kredili mevduat hesabı borç hareketliliği, her türlü limit ve kullanım bilgileriniz tek bir ekranda yer alır.

Findeks Takipçi Nedir?

Findeks Takipçi Nedir
Findeks Takipçi Nedir

Findeks Takipçi hizmeti, güvence altına almak istediğiniz ve kimsenin izni olmadan erişilmesini istemediğiniz bütün kimlik, kredi kartı, iletişim bilgilerinizi tüm dünyanın web ağları içerisinde derin bir analizle tarayarak, bilmediğiniz yerlerde kullanılmakta olan bilgileriniz olduğunda size uyarı verilmesini sağlayan bir Findeks hizmetidir. Size ait kimlik bilgilerinizin, internet ortamında paylaşılıp paylaşılmadığını öğrenmek için Findeks Takipçi hizmetini kullanabilirsiniz.

Findeks takipçi hizmeti, sizin için hayat önem taşıyan bilgilerin saklanması ve internet ortamında paylaşılmasını önlemek için almış olduğu hizmet bedeli 54 TL’dir. Size ait herhangi bir bilginin Findeks tarafından internette bulunması ile bu bilgiler ile bilgilerin bulunduğu yerler, sms veya e-mail yoluyla kişilere bildirilmektedir.

Kişilere ait bilgilerin ele geçirilmesi ile kişiler adına para işlemleri yapılmakta, o isimler adına finansal işlemler yapılmaktadır. Bu tür işlemler sonrası kişi veya kişiler zor duruma düşmektedir. Kişisel bilgilerin güvensiz ortamlarda kullanılmaması konusunda bilinçli hareket edilmesi ve korunması gerekmektedir. Findeks takipçi bu konuda size yardım edecek en güvenilir sistemdir.

By admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir