Denizbank Kart Başvuru Takip

Denizbank Kart Başvuru Takip. Ülkemizde bankacılık sektöründe sürekli büyüyen sermayesi, yenilikçi ve müşteri odaklı hizmet anlayışı ile adından söz ettirmeyi başaran ve hak ettiği güvenirliği kazanmış olan Denizbank müşterilerinin ihtiyaçları doğrultusunda oldukça avantajlı ve uygun şartlara sahip Bonus Kredi Kart en çok kullanılmakta olan kredi kartlarının başında gelmektedir.

            Denizbank Kredi Kartları

Denizbank müşterilerinin istekleri doğrultusunda iki farklı kredi kartı seçeneği ile hizmet vermektedir. Bunlardan biri oldukça sade bir kart olan DenizBank Classic. Dünyanın her yerinde kullanılabilen DenizBank Classic Kartı tüm alışverişlerinizde kullanabileceğiniz gibi nakit ihtiyaçlarınızda da nakit avans özelliğine sahip olması nedeni ile rahatlıkla kullanabilirsiniz. Kafa karıştıran hiçbir özelliği olmayan oldukça sade ve oldukça kullanışlı bir kart olan DenizBank Classic kredi kartları arasında oldukça iyi bir alternatiftir.

Denizbank Kart Başvuru Takip
Denizbank Kart Başvuru Takip

Denizbank’ın müşterilerine sunmuş olduğu diğer kart ise Türkiye’de en çok kullanılan kartların başında gelen Bonus Card’dır. Ülke genelinde yaklaşık 250.000 üye iş yerinde kullanılabilen Bonus Card harcadıkça kazandırdığı bonusları nedeni ile de sık tercih ediliyor.

            Denizbank Kart Başvurusu

Denizbank’tan kart başvurusu yapabilmek için internet bankacılığı üzerinde bulunan kredi kartı başvuru formunu doldurabilir, telefon bankacılığı üzerinden telefon yetkilileri ile ya da şubelere giderek bireysel müşteri temsilcileri ile de birebir görüşerek başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Kart başvurunuzun olumlu sonuçlanması halinde adınıza hazırlanmış kredi kartınız en geç 10 gün içerisinde adresinize teslim edilmek üzere kargolanmaktadır. Ancak, bilgi yanlışlığı , eksikliği ya da olumsuz geri dönüşler olması halinde müşteri temsilcileri yine aynı süre zarfı içerisinde sizlere ulaşarak bilgi vermektedir.

10 gün içerisinde olumlu ya da olumsuz geri dönüş sağlayamamanız halinde kart başvurunuzu kendiniz de öğrenebilirsiniz.

            Denizbank Kart Başvuru Takip

Denizbank’a yapmış olduğunuz kredi kartı başvuruları hakkında bilgi almak isterseniz izlemeniz gereken yollar oldukça basittir. Dilerseniz banka şubelerinde görev yapmakta olan bireysel müşteri temsilcileri ya da 0 850 222 0 800 telefon bankacılığını arayarak telefon bankacılığı müşteri yetkilisinden kart başvurunuz ile ilgili son durumu öğrenebilirsiniz. Her iki şekilde de temsilciler sizden T.C. Kimlik Numaranızı ya da kredi kartı başvuru referans numaranızı alarak oldukça kısa süre içerisinde bilgilendirmektedir.

By admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir