CepteTEB Nedir

CEPTETEB Nedir? Türk Ekonomi Bankası tarafından müşteri kitlesine sunulan ve elektronik ortamda geliştirilen ve avantajları ile kendisine bir hayran kitlesi dahi oluşturan bir şubedir. Oldukça avantajlı ve kolaylıkları ile hizmetine güç katan CepteTEB uygulaması dikkate alınabilecek bir hizmettir. İnternet bankacılığının yanı sıra, kişilerin sürekli olarak hiçbir şubeye dahi uğramadan işlemlerini yapabilmesi ve sonsuz hizmetten faydalanabilmesi için donatılmış bir mobil sistem olan cepteTEB, bireylerin ilgi odağı haline gelmiş gibi gözüküyor.  CepteTEB’in avantajlı dünyasına katılabilmek için yapılması gereken ilk şey yakınlarda ki bir TEB Bankasına giderek hesap açtırmak, müşteri hizmetleri ile görüşüp hesap açılması talebi vermek veya internet bankacılığı üzerinden hesap açımı yapmak olacaktır.

CepteTEB Nedir Avantajları Nelerdir?

CepteTEB, müşterilerinden hiçbir şube masrafı kesintisi yapmaz. Gereksiz masraf çıkmasından yakınan bireyler, şubesi olmayan ancak şube gibi işlemsel olan cepteTEB ile bu masraflardan kurtulabilir. CepteTEB kullanan kişiler için TEB bankası, kredi olanaklarında en iyi faiz olanakları ve çok cazip avantajlar sunacaktır. Ayrıca herhangi bir kredi veya bir avantajlı hizmet halinde direkt bilgilendirme mesajı alarak, hizmetlerden çok hızlı bir şekilde faydalanma fırsatı yakalayabileceksiniz. Kişiye özel müşteri temsilcisi ile birlikte, saatlerce müşteri temsilcisi beklemek tarihe karışmış durumda. Banka sistemine kayıtlı telefon numarası ile kişiler otomatik olarak kendi müşteri temsilcisine bağlanacak ve işlemlerini sıra beklemeden çok hızlı bir şekilde gerçekleştirebileceklerdir.

CepteTEB Nedir
CepteTEB Nedir

Ayrıca CepteTEB müşteri hizmetleri 7/24 hizmet olanağı ile bir ilki daha yaşatmaktadır. İnternet bankacılığı sistemleri üzerinde bulunan Görüntülü Destek ile, CepteTEB bünyesinde çalışan müşteri danışmanları ile görüntülü bir şekilde konuşarak gerekli hizmetlerinizi anında gerçekleştirebilme olanağına da sahipsiniz. Eft, havale ücretleri gibi ücret kesimleri yapmayan banka, bu konuda öncü bankalar arasında bulunmaktadır. Kişiler, sınırlı limit ile bankamatikten para çekme korkusu yaşamaması için, cepteTEB günlük para çekim limitini 5000 TL’ye kadar çıkarmış durumda karşımızda. Günde 5000 TL garanti para çekimi yapabilir ve para çekim derdi yaşamazsınız. CepteTEB’e başvurmak için gerekli olan başvuru formunu doldurmanız yeterli. Müşteri Danışmanları tarafından ziyaret edilecek ve CepteTEB dünyasına katılımınız gerçekleşecektir.

By admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir