Bim Sucuk Fiyatları

Piyasada şuan bir çok sucuk markası vardır. Bim sucuk fiyatları diğer marka sucuk fiyatlarına göre oldukça uygundur. Fiyat / performans oranına baktığımızda bim sucukları oldukça verimlidir diyebiliriz. Ucuzluk noktasında BİM marketlerin gerçekten hakkını vermemiz gerekmektedir. Diğer markalara nazaran ülkemize bir nebze ferahlık sağlayan ürünlerin hemen hemen hepsini BİM’de bulabiliriz. Türkiye’nin dört bir yanında da mağazalarının olması ürünlerin herkes tarafından ulaşılabilir olmasını sağlamaktadır. Bu yazımızda bim sucuk fiyatlarını ele alıp sizi bilgilendireceğiz.

Bim’de çeşit çeşit sucuklar satılmaktadır. Bunlardan bazıları; fermente sucuklar, kasap sucuklar, kangal sucuklar, mangallık sucuklardır. Bu çeşit sucukların da farklı farklı markaları bulunmaktadır. Örneğin Coşkun sucukları. Bim’de satılan Coşkun sucukları 300 GR’lık ambalajlarla beraber satılmaktadır. Bir diğer marka ise televizyonlarda bol bol reklamını gördüğümüz Şahin sucuklardır. Şahin sucuklar fermente sucuklardır. Fermente sucukların özelliği ise dana etinin baharat ve yağlarla lezzetlendirilmesidir. Fermente sucukların bir diğer özelliği yapımının oldukça süre almasıdır. Fermente sucukların yapımı yaklaşık olarak 1 ay sürmektedir. Fakat 1 ayın sonunda ortaya çıkan lezzete de gerçekten değmektedir. Fermente sucukların fiyatı ısıl işlem görmüş sucukların fiyatıyla aynı değildir. Daha pahalıdır. Bunun ana sebebi işlem süresinin daha uzun olmasıdır.

Ayrıca ısıl işlem görmüş sucukların çok büyük bir bölümü tavuk etlerinden yapılmaktadır. Dolayısıyla fiyat daha da diplere düşmektedir. Yapımı da daha kısa sürede olduğu için çok daha hızlı bir sürede üretildiği için fiyatları da daha aşağıdadır.

Bim Sucuk Fiyatları Güncel

Sizler için araştırma yapılarak BİM şubelerinin raflarından alınan fiyatları aşağıdaki listemize ekledik. Umarım sizlere bir nebze de olsa yardımcı olabiliriz. Ayrıca en çok merak edilen sucuk markası olan Cumhuriyet sucuklarının fiyatları da aşağıdaki listede yer almaktadır.

ÜrünFiyat
Başyazıcı Fermente Sucuk21,00 ₺
Beşler Fermente Sucuk20,95 ₺
Sultan Fermente Sucuk20,95 ₺
Cumhuriyet Fermente Sucuk32,50 ₺
Emin Dana Baton Isıl İşlem Sucuk14,95 ₺
Emin Dilimli Isıl İşlem Sucuk10,95 ₺
Emin Kangal Isıl İşlem Sucuk10,95 ₺
Namet Kangal Isıl İşlem Sucuk20,95 ₺
Tombik Piliç Sucuk (Dilimli) Sucuk8,45 ₺
Tombik Piliç Sucuk (Kangal) Sucuk5,75 ₺

Ayrıca BİM’de en çok satılan marka olan Beşler Sucuk markasının internet sitesini ziyaret edip ürünlere göz gezdirebilirsiniz.

By admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir