Bim Sıvı Yağ Fiyatları

Son zamanlarda yağ fiyatları maalesef ki oldukça artmıştır ve gittikçe de artmaktadır. Fakat Bim Sıvı Yağ Fiyatları diğer yağlar kadar artmamıştır. Bim marketlerde satılan sıvı yağlar diğer marketlerde satılan yağlara göre biraz daha ucuz kalmaktadır ve dolayısıyla oldukça rağbet görmektedir.

Bim marketlerde satılan sıvı yağın markası Sole Yağ‘dır. Fiyat performans olarak oldukça tatmin edici bir yağdır. Bu yazımız sayesinde evinizden çıkmadan Bim Sıvı Yağ Fiyatlarını öğrenebilirsiniz.

Bim Sıvı Yağ Fiyatları 2021

Yukarıda da belirtildiği gibi BİM Sıvı Yağ markası Sole Yağdır. Sole yağ fiyatının uygun olması ve kaliteli olmasından ötürü evlerde çoğunlukla kullanılan bir yağ markasıdır. Mutfak alışverişlerinde ilk sıraya yazılan yağlarda Bim Sıvı Yağ alırsanız pişman olmazsınız. Hem uygun fiyatı, hem de kalitesiyle sizleri oldukça memnun edecektir.

Bim Sıvı Yağ Fiyatları

  • 1 Litre
  • 2 Litre
  • 5 Litre’ye göre değişmektedir.

5 Litrelik yağın fiyatı diğerlerine oranlandığında daha ekonomik olmaktadır. Fakat siz bütçenize göre istediğiniz litre yağı alabilirsiniz.

Bim Sıvı Yağ Fiyatları
Bim Sıvı Yağ Fiyatları

Bim sıvı yağ fiyatları aşağıda belirteceğimiz gibi olsa da bildiğiniz üzere Bim Aktüel olarak çeşitli zamanlarda çeşitli ürünlere indirimler vermektedir. Sıvı yağda da bu indirimler geçerli olmaktadır. Dolayısıyla Bim Aktüel listesini ara ara takip etmenizi tavsiye ederiz. Peki Bim Sole Yağ Fiyatı ne kadar?

  • Bim Sole Sıvı Yağ Fiyatı 1 Litre – 15,50 TL
  • Bim Sole Sıvı Yağ Fiyatı 2 Litre – 29,90 TL
  • Bim Sole Sıvı Yağ Fiyatı 5 Litre – 65,50 TL’dir.

Yukarıda belirtilmiş olan bu bim sıvı yağ fiyatları 2021 yılı içerisindeki ortalama fiyatlardır. Anlık olarak bu fiyatlarda değişmeler yaşanabilmektedir. Son zamanlardaki döviz dalgalanması ve ham madde yetersizliğinden dolayı her şeye sıklıkla zam gelmektedir. Dolayısıyla yağ almadan önce güncel fiyatları her zaman bu yazımızdan takip edebilirsiniz. Fakat bizim gözümüzden kaçan artışlar olduğunu siz farkederseniz yorumlar kısmında yazıp bizlere destek olabilirsiniz.

Bildiğiniz gibi her şeyin yapımında yağ kullanmaktayız. Yağın kötü olması yemekten sonra midemizde yanmalar gibi durumlara yol açabilir. Bu yüzden mutfak alışverişlerinizi yaparken yağ alacağınız zaman kaliteli ve bildiğiniz marka yağları almanız sağlığınız açısından daha iyi olacaktır.

By admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir