Bim Krema Fiyatı

Krema fiyatlarına baktığımızda Bim Krema fiyatı şuan piyasadaki diğer krema fiyatlarına bakıldığında uygun kalmaktadır. Uygun fiyatlarından ötürü BİM süt ürünleri şuan ülkemizde en çok satılan süt ürünleri grubundadır. Bazı dönemlerde yapılan kampanyalar ile birlikte zaten uygun olan fiyatlar daha da aşağılara çekilebilmektedir. BİM aktüel’i takip ederek indirimleri takip edebilirsiniz. Peki Bim marketlerde bulunan bim krema fiyatı nedir? Bütün detayları bu yazımızı okuyarak öğrenebilirsiniz.

Bim Sıvı Krema Fiyatı

Bim Krema Fiyatı
Bim Krema Fiyatı

Bim marketlerde bulunan kremaları hem sıvı hem de katı olarak bulabilirsiniz. BİM’de bulunan sıvı kremalar şuan en iyi kremalardan bir tanesidir. Sıvı kremalar hem bir çok yemek tarifinde hem de bir çok tatlı tarifinde kullanılmaktadır. Örneğin, kremalı mantar, tavuk sote, kremalı tavuklu makarna, püreli köfte gibi yemeklerin içerisinde krema kullanılmaktadır.

Adı sıvı krema olsa da bildiğiniz gibi kremaların kıvamı biraz daha yoğun olmaktadır. Bunun sebebi ise kremanın içerisindeki süt oranının fazla olmasıdır. Kremalar yapılırken kaliteli sütler direkt olarak çiftçilerden toplanarak Dost Süt fabrikasına gider. Bu üretim tesislerinde üst düzey kalitede işlenerek krema yapılır. En sonunda ise Dost Süt fabrikasına bağlı olarak çalışan gıda mühendislerinin yaptığı testlerin arkasından tüketicilerle buluşur. Kremaların ambalajlanma işlemlerinde özel bir malzeme kullanılır. Dolayısıyla son kullanma tarihlerine gelmeden önce kolay kolay bozulmazlar.

Bim Krema Fiyatı Ne Kadar? Bim Dost, Birşah, Mis ve Tikveşli Kremaların Fiyatları

Yukarıda da belirttiğimiz gibi sıvı kremalar tatlı yapımlarında da oldukça sıkça kullanılırlar. En çok kullanılan tatlıların başında ise Trileçe tatlısı gelir. Bazı kişiler canları çektiğinde Trileçe yapmak istediklerinde üst kremayı da kendilerinin yapabileceğini düşünürler. Fakat kremayı hazırlaması hem oldukça zordur hem de oldukça vakit alır. Bim krema fiyatı zaten uygun olduğundan dolayı ekstra bir zahmete girmeniz gerekmemektedir. Bim Krema Fiyatı listesi ise aşağıdaki gibidir.

  • Bim Dost Krema: 6,85 TL (200 Gr Kutu)
  • Cafe Cream Marka Krema: 5,10 TL
  • Birşah Marka Krema: 6,85 TL (200 Gr)
  • Mis Marka Krema: 6, 85 TL (200 Gr)
  • Tikveşli Marka Krema: 8,20 TL (200 Gr)

By admin

One thought on “Bim Krema Fiyatı”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir