Bim Ketçap Fiyatı

En sevdiğimiz aperatiflerden biri olan patates kızartmasının yanında olmazsa olmazlardan olan Bim Ketçap Fiyatı ne kadar oldu, bu yazımızda görebileceksiniz. Maalesef ki her üründe olduğu gibi Bim Ketçaplarına da zamlar geldi. Bim marketlerde satılan ketçabın markası Bol Bol Ketçap’tır. Fiyat performans oranı olarak oldukça verimlidir. Eğer daha önce hiç kullanmadıysanız ve bu ketçapa karşı ön yargınız varsa bunu bir kenara bırakmanız gerekmektedir. Çünkü diğer ketçaplardan hiçbir eksiği yoktur. Şuan insanlarımızın bir çoğu ketçapları yabancı marka oldukları için almaktalar.

Bim Ketçap Fiyatı
Bim Ketçap Fiyatı

Bim Ketçap kullanan yani Bol Bol Ketçap kullanan bazı vatandaşlar bu ketçabın tadını mısır şurubu şeklinde ya da Calve ketçap tadına çok yakın bir şekilde tanımlamaktalar. Yukarıda da belirttiğimiz üzere Bim Ketçap fiyat / performans açısından sizi oldukça tatmin edecektir. Hem ağız tadınıza uygun olacak hem de cebinizi yakmayacaktır.

Bim Ketçap Fiyatı 2021 Ne Kadar?

Eğer ürün denemeyi seven bir insansanız, bildiğiniz marka ürünler dışındaki ürünlere ön yargınız yoksa Bim marketlerde satılan Bol Bol Ketçabı da denemenizi içtenlikle tavsiye ediyoruz. Diğer marketlerde her gün sevkiyat yapılmazken Bim’lerde günlük sevkiyat yapılmaktadır. Bu da ketçabın her daim taze ürün olacağı garantisini vermektedir. Bu da önemli bir husustur. Bunun yanı sıra ev alışverişini düşünürken ev ekonomisini de düşünmeniz gerekmektedir. Dolayısıyla Bim Ketçap Fiyatı uygun olduğu için bu ürünü tercih edebilirsiniz. Peki gelelim Bim Ketçap Fiyatı Nedir?

ÜrünAğırlıkFiyat
Bol Bol Ketçap Sade1 KG5,95 TL
Bol Bol Ketçap Acılı1 KG5,95 TL

Patates kızartmasının yanına yakışan bir diğer şey de yoğurttur. Bim Yoğurt da oldukça kaliteli ve fiyat açısından da oldukça verimlidir. Eğer ketçap sevmiyorsanız patates kızartmanızı yoğurtlayarak da yiyebilirsiniz. Bu her insanın damak tadına ağız tadına göre değişecek bir şeydir. Bazıları mayonez sever, bazıları yoğurt sever, bazıları ketçap sever. Ayrıca mayonez demişken Bim Mayonez Fiyatları da piyasadaki diğer mayonezlere göre oldukça uygundur.

By admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir