Bim Islak Mendil

Bim Islak Mendil Fiyatı diğer ürünlere nazaran yine çok iyi seviyelerde kalmaktadır. Ayrıca BİM mağazalarında bir çok çeşit ıslak mendil bulunmaktadır. Çeşitliliğin fazla olması fiyatların da çeşitlenmesi demektir. Bu da bizlerin işine gelir. Özellikle bu pandeminin olduğu dönemlerde ıslak mendil kullanımı oldukça artmıştır. Telefonlar olsun, diğer eşyalarımız olsun, ellerimiz olsun, anahtarlarımız olsun sürekli temizlemek istemekteyiz. Yanında sürekli dezenfektan taşıyamayan kişiler için bu ıslak mendiller oldukça iş görecektir. İster cep ıslak mendillerini alabilirsiniz isterseniz de büyük boy ıslak mendili alıp çantanıza atabilirsiniz. Bim mağazalarında herkesin ihtiyacına ve isteğine göre ıslak mendil bulunmaktadır.

Artık artan fiyatlar sebebiyle ev ekonomisini de gereğinden fazla düşünmek zorundayız. Dolayısıyla her ürünün en ekonomik ve aynı zamanda en kaliteli olanını aramaktayız. Bunun için sizlere fikir ve araştırma olması açısından Bim market reyonlarından ıslak mendil fiyatlarını toplamış bulunmaktayız. En yakın zamanda da diğer temizlik ve dezenfektan malzemelerinin fiyatlarını da sitemizde yayınlayacağız. Bazı kişilerin ürünlerin kalitesi konusunda şüpheleri olsa da Bim ürünleri oldukça kalitelidir. Fiyat / performans olarak baktığımızda en iyi ıslak mendillerin burada olduğunu görebilirsiniz. Aynı zamanda her çeşit ve çok fazla sayıda marka çeşitliliği vardır.

Bim Islak Mendil Fiyatı Ne Kadar Oldu?

Bim Islak Mendil
Bim Islak MendilBİM mağazalarında her ihtiyaca karşılık ıslak mendil bulunmaktadır. Bebeğinizin altını temizleyeceğiniz ıslak mendillerden, geniş alanlarda toz almak için kullanabileceğiniz ıslak mendillere ve hatta havlu tipi kağıt havlulara kadar her çeşit Bim Islak Mendili vardır. Satılan bazı markalar; Ivory, Family ve Jenny Willy Bebek havlusu markalarıdır. Bunlardan Jenny Willy markası olan ıslak mendil ile bebeklerinizin temizliğini gönül rahatlığı ile yapabilirsiniz. Family marka bim ıslak mendili ise daha çok geniş alanları silebilmeniz için yapılmıştır. Ivory marka bim ıslak mendili ise günlük kullanımlarınız için birebirdir.

Bim Islak Mendil Fiyatlarına göz atacak olursak;

Bim’de Satılan Islak Mendiller
MarkasıPaket İçerisindeki AdetPaket Fiyatı
Bim Ivory Marka Islak Mendil452,95 ₺
Bim Family Marka Islak Mendil1007,25 ₺
Bim Jenny Willy Marka Bebek Havlusu18012,95 ₺
Bim Islak Mendil

Ayrıca bir diğer yazımız olan Bim Krema Fiyatlarını okumak isteyebilirsiniz.

By admin

One thought on “Bim Islak Mendil Fiyatı”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir