Banka Harici Kredi Veren Yerler

Banka Harici Kredi Veren Yerler. Finans sektörünün içerisinde yer alan bankalarımız birçok bireysel ve ticari müşterilerin ihtiyaçlarına karşılık vermek için konut, araç, ihtiyaç, eğitim, ticari vb. tarzda kredi çeşitlerini kullandırmaktadır. Zamana bağlı olarak bankalar ile alışveriş içerisinde olan bireysel ve ticari müşteriler çeşitli sebeplere bağlı olarak banka nezdinde olumsuz sicil veya kredi notu düşüklüğü sebeplerden dolayı kredi kullanımlarına izin verilmemektedir. Durum böyle olunca bu sınıfta yer alan müşteriler hemen banka harici kredi veren firma ile kurumları aramaktadır.

Banka Harici Kredi Veren Yerler

Banka Harici Kredi Veren Yerler
Banka Harici Kredi Veren Yerler

Kredi ve ihtiyaç desteği bir döneme kadar sadece bankalar üzerinden verilirken, şimdilerde kredi ürünleri çeşitli kurum, finans ve özel teşebbüsler tarafından verilmektedir. Banka harici kredi veren kurumların başında hiç şüphesiz KOSGEB gelmektedir. Bu kurum bireysel ve kurum bazlı olarak işini büyütmek isteyen, yeni iş kurma hazırlığı yapan ve hizmet veren KOBİ’ler için kullandırmaktadır. Bu kredi türünden faydalanmak isteyen vatandaşlarımız için ilk olarak KOSGEB’in belirlemiş olduğu şartları en iyi şekilde sağlaması gerekmektedir.

Banka harici kredi veren iki kurum bulunmaktadır ki bunlardan ilki sıfır araç kredisi sunan araç firmalarının sahip çıktığı ve tamamen destek imkânını bu firmalara sunmuş olduğu sıfır faizli veya düşük faizli sıfır araç satışı yapan firma ve finans kuruluşlarıdır. Bu kredi türünü kullanmak isteyen bireyler hiç vakit kaybetmeden araç satışı yapan resmi firmalara gitmeleri yeterlidir. Ayrıca 24 yılı aşkın bir süredir hem araç hem de ev almak isteyen vatandaşlarımız için sıfır faiz uygulaması ile İslami inanışa sahip vatandaşlarımıza kredi imkânı sununa EminEvim özel teşebbüsüdür. Çok kapsamlı, güvenilir ve uygun geri ödeme koşullarında vatandaşlarımıza bu kredi imkânını sunması ile bilinen bir firmamızdır.

By admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir