Denizbank Çalışma Saatleri

Denizbank Çalışma Saatleri

Denizbank özelleştirme idaresinden satın alınarak bankacılık sektörüne girdi. Denizbank çalışma saatleri de oldukça merak edilmektedir. 1997 yılında zorlu holding bünyesine katıldı. Kurulduğu günden bu yana yenilikçi teknolojileri barındıran Denizbank Türkiye’deki yatırımlarıyla dikkat çekmektedir. Milyonlarca müşterisi olan bankanın yerli ve yabancı bir çok iştiraki bulunmaktadır.

Denizbank Türkiye’de belediyeler, spor kulüpleri, denizcilik, eğitim, sağlık, enerji, tarım ve alt yapı alanında bir çok sektöre destek vermektedir. Türkiye toplumunun tüm kesimlerine ulaşan Denizbank Türkiye’de 700 civarında şubesi bulunmaktadır. Deniz bank müşterilerine firmalara, Türkiye’de ve yurtdışındaki hizmetleri ile bireysel bankacılık, özel bankacılık, kobi bankacılığı, tarım bankacılığı, kurumsal bankacılık, ticari bankacılık ve kamu bankacılığı hizmetleri sunmaktadır.

DenizBank’ın vizyonuna bakacak olursak, “sürdürülebilir ve karlı büyümeyi sağlayıp Türkiye’deki ilk beş banka arasında yer alıp uluslararası finansal ortamın bölgemizdeki en güçlü ortağı olmak hedefindedir. Söz konusu bölge Orta doğu, Kafkaslar, Balkanlar ve Bağımsız devletler topluluğu ülkeleri’dir.

Denizbank Hafta içi Çalışma Saatleri

Denizbank hafta içi çalışma saatleri olarak sabah 09:00 akşam 17:00 olarak müşterilerine hizmet vermektedir. Bu saatler arasında tüm bankacılık işlemlerinizi halledebilirsiniz.

Denizbank Cumartesi Pazar Açık mı?

Denizbank Çalışma Saatleri
Denizbank Çalışma Saatleri

Denizbank hafta sonları yani cumartesi ve Pazar günleri müşterilerine herhangi bir hizmet vermemektedir. Hizmet alabilmek için hafta içi bankadan, müşteri hizmetlerinden yada Denizbank atm’lerden işlemlerinizi halledebilirsiniz.

Denizbank ATM’ler Hafta içi Çalışıyor mu?

Denizbank ATM’lerden gece ve gündüz 7/24 işlemlerinizi halledebilirsiniz.

Denizbank ATM’ler Cumartesi Pazar Çalışıyor mu?

Hafta sonları da Denizbank ve ortak atm’ler den 7/24 hizmet alabilirsiniz.

Denizbank Çalışanları için Çalışma Saatleri

Denizbank çalışanları da yine mesai saatleri arasında müşterilerine hizmet vermektedir.

Denizbank Resmi Tatillerde Açık mı?

Denizbank resmi tüm tatillerden hizmet vermemektedir.

Denizbank Bayramlarda açık mı?

Denizbank kurban ve ramazan bayramları olmak üzere tüm bayram tatillerinde hizmet vermemektedir.

Denizbank Açılış ve Kapanış Saatleri

Açılış Saati: 09:00

Kapanış Saati: 17:00

By admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir